bolak

Může dítě brečet, ještě když je uvnitř matky?

Nejlepší odpověď
annas

Jde o plod, který je na konci sedmého lunárního měsíce dlouhý 35 cm a váží kolem 1 200 gramů. Plod roste a přibývá na váze poměrně rychle. Kromě toho, že se v těle matky pohybuje, může i škytat či plakat.

http://tehotenstvi-tydenpotydnu.cz/7-lunarni-mesic

Další odpovědi
anonym

pokud to vezmes na duchovni urovni, tak po vstupu astralniho tela do plodu matky zacina okamzita komunikace plodu s matkou,kde dite citi vse,co jeho matka.prroto by matka mela mit pouze dobrou naladu a s detatkem mluvit.Ja bych navic doporucoval poslech svatych manter, je i napr. mozne jiz v plodu detatko ovlivnit telepatii atd.