Avatar uživatele
IQ tykve

Může ČR očekávat finanční pomoc ze zahraničí, konkrétně ze Sýrie, kam jsme i my zaslali nemalé prostředky ?!

Doplňuji:
Proč bych měl jíst vtipnou kaši ? Je přece pravidlo : Já tobě a ty mně !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, anonym před 3949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Kdyby toto pravidlo platilo, tak kdyby nám bývalý Sovětský Svaz zaplatil co nám dluží, bylo by po ekonomické krizi nejméně v celé Evropě. 🙂

3 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, www, beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zřejmě jsi snídal nějakou vtipnou kaši. S tím se počítat nedá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Odpoviem otázkou,
očakávate finančnú pomoc od žobráka na ulici, ktorému ste dali nejaké peniaze? Prečo ste to urobili? „Je přece pravidlo : Já tobě a ty mně !“

Nehovorím, že Sýria je žobrák, ale tak, ako ľudia si pomáhajú aj štáty,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Prosimvás, snad si nemyslíte, že vám někdo pomůže jen tak? I kdyby nám pomohli, tak by určitě vznikli nějaké tajné dohody, z kterých se jim to zase vrátí… 🙂 Naivita lidí, je neuvěřitelná. Když už se najde někdo, komu jde jen o pomoc, tak to zase rozkrade někdo u nás 🙂 co myslíte, že se děje z dotacema z Bruselu a tak? 🙂 bůhví kolik lidí dostává pravidelně takzvanou Rathulu 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
IQ tykve

Bohemico, pokud nepředložíš důkazy, že bývalý SSSR nám něco dlužil, uvěřím. Jinak mlátíš prázdnou slámu!

před 3949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A ty máš důkazy o „odeslaných nemalých prostředcích“ ?

před 3949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Můj příspěvek je výňatek z tohoto odkazu: http://myego.cz/i­tem/ hodni-a-nevinni-komuniste-aneb- jak-se-nam-pod-nimi-zilo

před 3949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Komunisté z nás udělali gubernii SSSR, který nás bezohledně hospodářsky vykořisťoval. Za statisíce tun uranu jsme nedostali ani korunu. Ani dnes nám Rusko nezaplatilo, co nám dluží a již nikdy nezaplatí. Jde o stovky miliard korun.

před 3949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IQ tykve

A co udělaly naše vlády po roce 1989 ? Gubernerii USA !

před 3948 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A kolik nám USA dluží?

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek