IQ tykve

Může ČR očekávat finanční pomoc ze zahraničí, konkrétně ze Sýrie, kam jsme i my zaslali nemalé prostředky ?!

Doplňuji:
Proč bych měl jíst vtipnou kaši ? Je přece pravidlo : Já tobě a ty mně !

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby toto pravidlo platilo, tak kdyby nám bývalý Sovětský Svaz zaplatil co nám dluží, bylo by po ekonomické krizi nejméně v celé Evropě. 🙂

Další odpovědi
Drap

Zřejmě jsi snídal nějakou vtipnou kaši. S tím se počítat nedá

led

Odpoviem otázkou,
očakávate finančnú pomoc od žobráka na ulici, ktorému ste dali nejaké peniaze? Prečo ste to urobili? „Je přece pravidlo : Já tobě a ty mně !“

Nehovorím, že Sýria je žobrák, ale tak, ako ľudia si pomáhajú aj štáty,

Reezo

Prosimvás, snad si nemyslíte, že vám někdo pomůže jen tak? I kdyby nám pomohli, tak by určitě vznikli nějaké tajné dohody, z kterých se jim to zase vrátí… 🙂 Naivita lidí, je neuvěřitelná. Když už se najde někdo, komu jde jen o pomoc, tak to zase rozkrade někdo u nás 🙂 co myslíte, že se děje z dotacema z Bruselu a tak? 🙂 bůhví kolik lidí dostává pravidelně takzvanou Rathulu 🙂

IQ tykve

Bohemico, pokud nepředložíš důkazy, že bývalý SSSR nám něco dlužil, uvěřím. Jinak mlátíš prázdnou slámu!

anonym

A ty máš důkazy o „odeslaných nemalých prostředcích“ ?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Můj příspěvek je výňatek z tohoto odkazu: http://myego.cz/i­tem/ hodni-a-nevinni-komuniste-aneb- jak-se-nam-pod-nimi-zilo

anonym

Komunisté z nás udělali gubernii SSSR, který nás bezohledně hospodářsky vykořisťoval. Za statisíce tun uranu jsme nedostali ani korunu. Ani dnes nám Rusko nezaplatilo, co nám dluží a již nikdy nezaplatí. Jde o stovky miliard korun.

IQ tykve

A co udělaly naše vlády po roce 1989 ? Gubernerii USA !

anonym

A kolik nám USA dluží?