luckykubrt

Může člověk zachovávat mír tím, že si hraje s druhými hry online?

Nejlepší odpověď
Kepler

Leda by Ping Pong Un hrál s Kačerem Donaldem hru tak zajímavou, že by se od ní nemohli odtrhnout a na nějaké blbé rakety a atomovky by zapomněli. To je ono! Virtuálním světem za zachování světového míru!

Další odpovědi
hapiky

Ono asi záleží na tom, jaké hry.

Mc Merkurion

… co když je to přesně naopak? … člověk v těchto strategických agresívních hrách najde zalíbení, a bude si to chtít zkusit doopravdy …

anonym

Jsem si jistý že Nobelovu cenu míru za hraní online her nedostaneš, ale pokud to odláká tvé choutky stát se slavným masovým vrahem, směle do toho 🙂

luckykubrt

Ge0rge: No o moje choutky ani tak nejde jako o choutky ostatních. Kdyby muslimové pařili od rána do večera a řezali ve hrách zombíky určitě by to bylo pro Evropu daleko přínosnější než vyhazování budov do vzduchu v realitě. 😉

luckykubrt

Mc Merkurion: No válečné hry mně moc neberou. Ale kdyby hrál nějaké farmářské tak by to bylo docela k užitku, kdyby si to chtěl vyzkoušet i v realitě. :D

luckykubrt

Kepler: Na výběr je snad jakýkoli druh her, tak by je mohla nějaká zaujmout. 🙂 Mně osobně baví craftování (výroba různých věcí). Chtěl bych taky nějakou podobnou vymyslet. Možná není tolik zábavné střílet po sobě raketami ve virtuálním světě, ale je to bezpečnější. :D