Avatar uživatele
luckykubrt

Může člověk zachovávat mír tím, že si hraje s druhými hry online?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 2308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Leda by Ping Pong Un hrál s Kačerem Donaldem hru tak zajímavou, že by se od ní nemohli odtrhnout a na nějaké blbé rakety a atomovky by zapomněli. To je ono! Virtuálním světem za zachování světového míru!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Ono asi záleží na tom, jaké hry.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… co když je to přesně naopak? … člověk v těchto strategických agresívních hrách najde zalíbení, a bude si to chtít zkusit doopravdy …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem si jistý že Nobelovu cenu míru za hraní online her nedostaneš, ale pokud to odláká tvé choutky stát se slavným masovým vrahem, směle do toho 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luckykubrt

Ge0rge: No o moje choutky ani tak nejde jako o choutky ostatních. Kdyby muslimové pařili od rána do večera a řezali ve hrách zombíky určitě by to bylo pro Evropu daleko přínosnější než vyhazování budov do vzduchu v realitě. 😉

před 2295 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Mc Merkurion: No válečné hry mně moc neberou. Ale kdyby hrál nějaké farmářské tak by to bylo docela k užitku, kdyby si to chtěl vyzkoušet i v realitě. :D

před 2308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Kepler: Na výběr je snad jakýkoli druh her, tak by je mohla nějaká zaujmout. 🙂 Mně osobně baví craftování (výroba různých věcí). Chtěl bych taky nějakou podobnou vymyslet. Možná není tolik zábavné střílet po sobě raketami ve virtuálním světě, ale je to bezpečnější. :D

před 2308 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby