Adam2

Může člověk v budoucnu dosáhnout rychlosti světla/nadsvětelné rychlosti?

Nejlepší odpověď
ponovotny

když se v budoucnu změní fyzika tak proč ne

Další odpovědi
Lamalam

Pokud bude platit Einsteinova fyzika, pak je to nemožné.

fcoop

Vše závisí na razanci a úhlu kopance,vedeného do jedině vhodného místa lidského těla.

TheMyss

Nope

anonym

Myšlenka je kolikrát rychlejší než tělo – částečně.

arygnoc

deje sa tak denne – preštudujte si niečo o Čerenkovovom žiarení ( http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=%C5%BE­iarenie,%20%C4%8Ce­renkovovo )

pokiaľ máte na mysli prekonanie rýchlosti svetla vo vákuu, i to je (teoreticky) možné (warp pohon, cestovanie červími dierami, …).

;-Q