Vrabcice

Může člověk užívající silné tlumící léky řídit motrová vozidla ( motocykl vyššího obsahu a os.automobil)?

Doplňuji:
Děkuji vám za odpovědi.

Nejlepší odpověď
arygnoc

nie.

držiteľ vodičského preukazu túto otázku zodpovedal už pri skúšobnom teste.

Další odpovědi
Sůwa

U těchto léků je informace na příbalovém letáku, ale ve většině případů se buď řízení motorových vozidel nedoporučuje, nebo je přímo zakázáno. Je to podobné, jako zákaz řízení po požití alkoholu, nebo omamné látky ( to ten lék vlastně taky je ).

MK44

Neměl by řídit ani koloběžku 🙂

Protiva

NE, i chůze po chodníku je nebezpečná. (po našich chodnících).