dust8

Může člověk udělat sám sobě dredy nebo k tomu někoho potřebuje?

pixabay: https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2014/11/26/18/05/sin­ger-546623_1280.jpg

Nejlepší odpověď
annas

Jde to nějak mimo mě, ale když jsem něco četla,. viděla, tak dotyční chodil ke „kadeřníkovi“. Myslím si, že kvalitní úpravu provede lépe někdo jiný, především poprvé.

"Dready ze salonu nebo z internetu?

Pokud toužíš po dreadech, je to opravdu veliká změna pro tebe i tvé okolí. Můžeš se setkat i s negativními reakcemi a ty nemusí být příjemné.

Budeš se s tím umět vyrovnat? Časem si okolí zvykne a dnes už nejsou dready pro veřejnost zas až tak odstrašující. Přesto se mohou objevit problémy.

Pokud i přesto po dreadech toužíš, je na čase vybrat si dreadmakera. Vybírej pečlivě. Dready ze salonu jsou mnohonásobně dražší ( i 10000 za celou hlavu ), ale nemusí být nutně nejkvalitnější. Mysli na to, že sis nechal růst vlasy dlouhou dobu a hned tak ti zase nenarostou.

Potřebuješ najít někoho, kdo má s dreděním zkušenosti. Vybírej podle fotek, podle referencí kamarádů, poptej se dreadmakera na to, co tě zajímá. Všimni si, jestli ti podá dostatek informací nebo mu záleží jen na tom, aby se s tebou co nejdříve domluvil na ceně.

Bohatá galerie odvedených prací je důležitá, ale jsou opravdu všechny fotografie prací dreadmakera nebo je jen stáhl z internetu? Nehledej toho nejlevnějšího, ale toho nejzkušenějšího ! Vyplatí se investovat do dreadů nějakou tu korunu než následně utratit mnohem více za nákladné a časově náročné opravy. Nemluvě o hledání člověka, který ti to hrůzu bude umět opravit. Znovu ale zdůrazňuji, že vysoká cena v žádném případě nezaručuje kvalitu.

Více zde: https://dready­.webnode.cz/o­tazky-a-odpovedi/

Další odpovědi
Drap

Může i sám sobě.