dust8

Může člověk sám sobě či někomu dalšímu napsat horoskop na týden dopředu?

Odpovědi
Kepler

Hanzlík ve filmu „Pane, vy jste vdova!“ to prý uměl. Stejně mu to bylo plat prdné. Co nevím, to vymyslím, bez ohledu na postavení planet. Přijeď, budeš to mít za pouhých 500,– 🙂

Kelt

Proč by nemohl? Ale kdo zaručí, že to bude fungovat. Tak, vy jste ve znamení Kozorožce, takže vás ovlivňuje Saturn, proto se vyhýbejte cestování, ale klidně podnikejte. Doporučuji provést vložit peníze .. atd. A bude to stát … Kdo zaručí, že to bude platit na 100 %?

nyjono

Jasně, že jo. Proč by nemohl???
Bez ohledu na znalosti a pravděpodobnost úspěchu, může.

ivzez

Jistě.

Co si myslíte o horoskopech v časopisech?
Že je někdo sestavuje?

Kdepak! Jsou napsány předem a vždycky se promíchají, aby některé znamení nemělo dva týdny stejnou „předpověď“.