bolak

Může člověk prodat mimino vlastní sestře?

Může novorodička vzít mimino a říct třeba sestře, na tumáš, dej mi čtyři kila za tu vytaženou kůži na břiše a starej se o něj ty, nebo ho dám do bejbyboxu. Je to takhle možný, předat si to v rodině jako štafetovej kolík, nebo se to musí řešit přes sociálku, soudy a podobný byra.

Nejlepší odpověď
Drap

Nemůže. Prodej bílého masa u nás zakazuje zákon. Teoreticky by to bylo možné řešit přes sociálku jako osvojení, nebo jako pěstounskou péči.

Další odpovědi
itisimportan

S lidmi se obchodovat nesmí! Vše se musí přes ciálku a úřady..
Doplňuji:
překlep: *sociálku

Lucijej

Ale, ale......snad tě do něčeho netlačej?

Damiana

😁

bolak

čemu se směješ, člověk se octne na životní křižovatce, a psycholog mu místo rady do diskuze hází smajlíky s velkým Déčkem :)