Bramborek

Muze clovek otehotnet psim semenem?

Zajima me jestli je mezi psim a lidskym semenem nejaky rozdil. A jestli se kuze otehotnez psim semenem. A jake by byly nasledky? Co by se narodilo…

Nejlepší odpověď
anonym

Ne,nemůže.

Další odpovědi
MK44

Rozdíly ve struktuře DNA člověka a psa jsou natolik velké a obě jsou navzájem natolik nekompatibilní, že se nenarodí nic. Důrazně doporučuji to z hygienických důvodů prakticky neověřovat.

gecco

Nastuduj si něco z genetiky, třeba o chromozomech…

zelí

„Zajima me jestli je mezi psim a lidskym semenem nejaky rozdil.“

No já nevím, pozorujete nějáké rozdíly mezi lidmi a psy?

lexx

ne, je to biologicky zcela vyloučeno
jo dřív to možné bylo, proto vznikly zrůdy jako kentauři, satyrové, harpie, minotaur a pegas…dneska ne, je to účinně zablokováno odlišnou strukturou DNA a páry chromozomů…

zjentek

to záleží, jak moc máš svého pejska ráda ;q

bolak

To se nám ten „kamarád“ z předchozí otázky pěkně vybarvuje..

Pes je nejlepší přítel člověka..že mně to nedošlo hned.

Bramborek

Je mi 13 tohle me nikdy nenapadlo precist si neco o genetice ;)

mojitek

v dnešní době …ve 13 ti letech tohle nevíš? Dřív nebyl internet,ani mobilní telefony atd a věděli jsme všechno okolo sexu už od 10 ti let,šmankote :D