dgfdgf

Může člověk nějak udělat, aby cejtil emoce, jako když mu bylo 12 – 15 let, nebo aspon víc prožíval emoce?

Odpovědi
dejavu

Dovedu si představit, že si začne víc všímat maličkostí a být víc vděčný za vše, co je kolem a zesílí tím své pozitivní prožívání, ale ty dětské oči, pro které je vše nové, ty už se nevrátí. Též do citů nejde jako poprvé, s tím nasazením a bezmeznou důvěrou.
Některé duševní nemoce nebo drogy zesilují emoce, ale vzhledem k tomu, že si nemůžeš vybrat, kterou emoci zesílíš, tak to není vhodná cesta a spoustu lidí při tom též značně trpí.

dr.luha

Počkej si na věk 80+…