haunted

Může člověk který ma žluté (nažloutlé)zuby pravidelným čištěním změnit jejich barvu na bělejší až úplě bílé?

Nejlepší odpověď
hanulka11

záleží čím zuby dostaly tu barvu – zda je zanedbané čištění -pak by to trvalo dlouho, ale jistě by se vzhled zlepšil, nebo z kouření – to také zabarvuje sklovinu / prodávají se pasty pro kuřáky/
může být i nažloutlá sklovina – ta už je daná geneticky

Další odpovědi
Sea

podle mě ne, když už jsou jednou nažloutlé, podle mě to nedokáže žádná pasta, i když je to na obalu napsáno, ale je možnost si je dát vybělit u zubaře za poplatek