zjentek

Může člověk covidem doma naštvat ostatní spolubydlící?

Příklad: Člověk odněkud přitáhne domů covida a ostatní členy rodiny tím strašně naštve. Děkuji.

(Otázka ryze rokiovského typu.)

@Edison ne, mě by to tedy určitě nenaštvalo. Možná zamrzelo.
@dust: „No a za to to doma schytá, protože většinou to roznese na celou domácnost.“

Jenže i tomu „schytá“ se dá lehce zabránit když víš, jak život pracuje>>> https://howli­feworks.com/fashi­on/jewelry-your-wife-actually-wants-amazing-deals-from-around-the-world/?utm_me­dium=133002&ck­=d0c1d6b90a6cfdeb­b6cbaaaf693c5e1e&ut­m_source=cab

Děkuji (;

Nejlepší odpověď
dust8

Jasně. Člověk byl ve špatný čas na špatném místě. Něco jako Gordon Freeman v Half-Lifu. ;D No a za to to doma schytá, protože většinou to roznese na celou domácnost.

Další odpovědi
Edison

Tebe by to nenaštvalo??

Kepler

Určitě, budou na něj naštvaní, že to dotáhl jako první. No jo, hlava rodiny! Musí být první úplně ve všem…