Drap

Může chodit Ježišek už dnes ?

Termín byl 24,12, ale před chvílí jsem dostal zprávu že mám přírustek vnuků, dvojčata, holka a kluk. Asi to sem nepatří, ale potřebuji se podělit o radost
Doplňuji:
Ondra 2400g/48
Maria 1800g/44

Nejlepší odpověď
Andělé

Jéé…děkujeme,že se s námi podělíte o dvojnásobnou radost.
Tak dědečku,moc moc gratuluji k vnoučátkům dvojčátkům,hl.at jsou zdraví a přeji jim štastný start do života…Jste štěstím bez s sebe,že už chcete nadělovat,že? 🙂 Když to samým štěstím nemůžete vydržet,tak klidně obdarovávejte už nyní. Největší dárek vám všem už nadělil Ježíšek,tak si to krásně užijte…:-)

Další odpovědi
pokazdejinak

:D gratuluju, to budou letos opravdu veselé Vánoce, zvlášť u dvoučátek ;)
ať to rodiče ve zdraví přežijí… :D

hanulka11

To je krásný předježíšek …super moc gratuluji dědečku …ať ti dělají nejen radost,ale i neplechu .Aspoň budou už pod stromečkem pěkně dárečci doma.

Já to měla před lety také tak, obě mé děti se narodily zkraje prosince a měly být ledňáčci . A byl to ježíšek k nezaplacení.

Georgo2010

Tak to blahopřeji k novým přírůstkům do rodiny, ať Vám dělají jen samou radost nejen o Vánocích:-) Navíc když se na to podíváte z jiného úhlu ušetříte za balící papír na vnoučata, a to se vyplatí..

aramah

V tomto případě určitě,GRATULUJI

dudu

Tož dědkúú, ať Vám a hlavně rodičům dělají jen samou radost. Gratuluji.

terry

Nechci opakovat již zde napsané.
Tak jen gratuluji.
Ať jsou všichni zdraví a daří se jim dobře celý život.

lexx

Dobrá zpráva, těch je málo. Blahopřeji, hodně zdaru maličkým.

Nikkol

Báječná zpráva 🙂