ptáč

Může český muž říct; miloval jsem tvoji matku ještě dřív, než jsem ji poznal?

Nejlepší odpověď
orwell

Ano, může. Viděl jsem už tak „zřízené“ muže, že ráno ani nevěděli s kým a s kolika se to vyspali.

Další odpovědi
zjentek

asi jo, chlapi si vybíraj ženskou podle svých podvědomých ideálů, takže milujou představu, kterou si pak někde reálně vyhrabou a pak jsou vesměs překvapený, že se z představy vyklubala další jejich hysterická matka ..navíc tady na moravě je možný úplně všechno, takže českej muž může ..pokud má teda dítě

marci1

Může. Znamená to, že muž, který svou ženu miluje, miluje i její matku, protože mu jeho milovanou ženu porodila. 🙂

gecco

Může plácnout cokoli – ale co by jej zrovna k této formulaci vedlo???
;-DD
Ledaže by balil i dceru.
😉