janeczkova2

může canon eos 350d natáčet

Dobrý den, chci se zeptat, jestli lze natáčet na canon eos 350d? A jestli je někde v Ostravě půjčovna kamer? Děkuji

Odpovědi
lukas.zmizik

nelze …natáčení videa zrcadlovkama je největší nesmysl jaký kdo mohl vymyslet… zrcadlovkou by se mělo fotit… ale aby to bylo lépe prodejné pro ty, kteří rádi vyhodí peníze a neví za co, tak ano, některé zrcadlovky umí točit video…

a kdo trochu zrcadlovky zná a ví, k čemu ji třeba doma má, tak si domyslí proč

janeczkova2

také si myslím, že by měly být jen na focení, ale zrovna teď potřebuji nutně nějakou kameru