Může být zdejší kontrola a oprava pravopisu a gramatiky zneužitelná?!

Já si nebudu vědět rady třeba s i-y, se z-s, vložím dotaz tak, aby vyzněl jako dotaz a přitom půjde o domácí úkol! Editoři zasáhnou, chyby opraví a já budu vysmátý!

Nejlepší odpověď
gecco

Jo, asi jo…
😉
´Žáčci´ se budou snažit do nadpisu otázky napsat odstavce…
😉

Další odpovědi
anonym

Pokud nevíš jaké i,Y,tak jdi šťudovat po práci.Pokud na to nemáš,tak buď v klidu a buď rád,že seš.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gYZbYW-T5p8

anonym

Jugárku, i číst je základ lidského vzdělání. Když někdo čte mezi řádky, tak je …, ale to ty určitě víš.

anonym

Barbakan?

anonym

Nikoliv, ale barbakaň a tvůrce tohoto slova je pacient s diagnózou F01

bolak

Co to znamená to F01? To mi píše kotel..

anonym

Tu máš jen asi ty,já ji neznám,paciente.

anonym

Neznáš, to ti lékař jen zatajil jak na tom jsi. No, blbě!