Avatar uživatele
Rokio

Může být za slušného člověka považována i osoba, která kouří cigarety a je konzumentem alkoholických nápojů?

A může být naopak člověk, který nikdy nevzal do ruky cigaretu a je zapřísáhlým abstinentem, být považován společností za nevychovance a hrubiána?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dust8 před 1483 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Hloupá otázka!!! Slušnost a kouření neb o pití alkoholu spolu vůbec nesouvisejí!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a co je sakra neslušného na kouření (cigaret) a pití ??? … dělá to většina, jen pár lidí abstinuje a jak se zdá, leze jim to potom na mozek …
… kouření, sex, jídlo, močení … to jsou věci podle nichž se slušnost neposuzuje, posuzuje se, podle toho jakým způsobem to provozují … teda ta prestižní škola asi fakt stojí za to … okamžitě bych jí sebral akreditaci dělat maturity !!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

I když nekouřím více než 50 let a právě jsem se vrátil ze srazu, kde jsem měl dvě 12° piva, tak se o toto nezabývám. Jistě není příjemné, když je z někoho cítit pivo nebo cigareta, ale dělat z toho podmínku pro slušného člověka je přinejmenším pošetilé. Máš doma rybičky? Ano. Ony rodí další a ty máš rád ženy a miluješ se s nimi.
A ty Franto, máš doma rybičky? Ne. Tak jsi na chlapy.
Kuřák, nekuřák, alkoholik i ten sprostý vrah mohou být slušní lidé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Může

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Proč by nemohl..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Mc Merkurion: A neseberou mi tu maturitu za vkládání hloupých otázek na komunikační web? Prosím, neříkej to na škole, kam jsem chodil. Smutně koukám a zapřísáhám tě, nedělej to. Díky maturitě si v chráněných dílnách myslí, že jsem inteligentní.

před 1483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1483 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek