Lenjička

Může být vyloučen rozhodčí ze zápasu?

Zajímalo by mne, zda kdyby rozhodčí třeba při hokeji nebo i fotbalu něco provedl (třeba by začal někoho mlátit nebo by hráči ošklivě podrážel nohy), jestli by ho ostatní rozhodčí mohli vyloučit. A když ano, je připravena nějaká náhrada? Stalo se to už někdy?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nikdy se to nestalo,rozhodčí za přestupky je potrestán po zápase a není počítáno z náhradníkem.Zá vážné prohřešky může byt vyloučen za sodcovské unie.

Další odpovědi
Drap

Tak toto se stát opravdu nemůže.