Kepler

Může být voda z kašny pitná, když je napájena vodou z vodovodního řadu?

To si jeden nabíral vodu z kašny v Brně a domorodec povídá:
„To nepij kemo, zbláznil si sa? Pařmani do toho chčijó a blejó!“
„Hele vole, vo tom já nemám tucha, sem z Prahééé“
„Enem sem si dělal prču, neboj, je čistá, pramenitá“

Odpovědi
Hufnágl

Vzal jsi mi vtip z huby. 😁

aliendrone

Kepler má roupy, potřebuje přidělit PRÁCI! Víš, připoměls mi fórek, který už DNES není vůbec vtipný.
Putin vříská na Klause, že jestli bude v Česku radar, tak nám vybombarduje Prahu. Klaus na to: "Jestli nám vybombardujete Prahu, tak my vám vybombardujeme Karlovy Vary. ;) :)

Jenže dnes to tu vypadá tak, že Putin by musel asi bombardovat Valmez a Prahu bychom na oplátku museli vybomardovali my. V noci vyřvávají na ulicích partičky výrostků RUSKY a to množství graffiti v AZBUCE, to by jeden BLIL, až by zvracel. A ještě si z nás Pražáků děláš prču, že se NESTYDÍŠ, hanbáři! ;) :D :D

Jinak k odpovědí – to záleží na tom, kolik do ní močí turistů a kálí holubů. Tady je to s holubím trusem bombardování Drážďany hadr, zvláště když máš auto. :(
BTW – Echtovní Pražáci do kašen nemočí a nezvrací, na to mají lavičku nadsvatého pašíka Václava Osvoboditele!. ;) :D :D

Kepler

alien: nech Václava bejt, nad Klémou jsme blili 40 let. No a ti holubi – jednou posrali v Praze mou návštěvu z Reichu a zašpinili mu sako. Já německy skoro nevládnu, tak jsem jen poznamenal: sie bombardieren! Prskal jako leutnant a hned jsme byli u kašny.

aliendrone

NJN, der Holubkampfflugzeug je mrcha. Chtělo by to v Práglu alespoň divizi Hlak (speciální Flak proti holubům) – der Holubabwehrkanone na 1km²! ;) :D :D

anonym

Miluju Vaše otázky.

Kepler

Díky, některé se podaří, jiné ne.

anonym

Většina ano.

anonym

Většina ano.