Avatar uživatele
Kepler

Může být voda z kašny pitná, když je napájena vodou z vodovodního řadu?

To si jeden nabíral vodu z kašny v Brně a domorodec povídá:
„To nepij kemo, zbláznil si sa? Pařmani do toho chčijó a blejó!“
„Hele vole, vo tom já nemám tucha, sem z Prahééé“
„Enem sem si dělal prču, neboj, je čistá, pramenitá“

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Hufnágl, anonym před 1362 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Vzal jsi mi vtip z huby. 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Kepler má roupy, potřebuje přidělit PRÁCI! Víš, připoměls mi fórek, který už DNES není vůbec vtipný.
Putin vříská na Klause, že jestli bude v Česku radar, tak nám vybombarduje Prahu. Klaus na to: "Jestli nám vybombardujete Prahu, tak my vám vybombardujeme Karlovy Vary. ;) :)

Jenže dnes to tu vypadá tak, že Putin by musel asi bombardovat Valmez a Prahu bychom na oplátku museli vybomardovali my. V noci vyřvávají na ulicích partičky výrostků RUSKY a to množství graffiti v AZBUCE, to by jeden BLIL, až by zvracel. A ještě si z nás Pražáků děláš prču, že se NESTYDÍŠ, hanbáři! ;) :D :D

Jinak k odpovědí – to záleží na tom, kolik do ní močí turistů a kálí holubů. Tady je to s holubím trusem bombardování Drážďany hadr, zvláště když máš auto. :(
BTW – Echtovní Pražáci do kašen nemočí a nezvrací, na to mají lavičku nadsvatého pašíka Václava Osvoboditele!. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: nech Václava bejt, nad Klémou jsme blili 40 let. No a ti holubi – jednou posrali v Praze mou návštěvu z Reichu a zašpinili mu sako. Já německy skoro nevládnu, tak jsem jen poznamenal: sie bombardieren! Prskal jako leutnant a hned jsme byli u kašny.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

NJN, der Holubkampfflugzeug je mrcha. Chtělo by to v Práglu alespoň divizi Hlak (speciální Flak proti holubům) – der Holubabwehrkanone na 1km²! ;) :D :D

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Miluju Vaše otázky.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Díky, některé se podaří, jiné ne.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Většina ano.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Většina ano.

před 1362 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek