Zlatonka

Může být v masně u řezníka regál s doplňkovým prodejem např. olej, cukr apod?

Nejlepší odpověď
marci1

K jednomu takovému řezníkovi, který má i doplňkový prodej základních potravin chodím, takže asi může.

Další odpovědi
anonym

Pokud splňuje umístění potravin na prodejně a ve skladech hygienické předpisy, tak bez nejmenších problémů. V Kuníně je řeznictví, kde jsem mohla nakoupit masné výrobky, potraviny, cukrářské výrobky, ovoce a zeleninu. Vše bylo vždy ve velmi dobré kvalitě. Švagrová se tomu celé roky smála, protože když přijela na návštěvu a zeptala se odkud mám například krásné hrozny a já jí řekla „od řezníka“, tak z toho měla opravdový záchvat smíchu. Nejvíc ji rozesmálo, když se takhle zeptala o dceřině svatbě na ovoce na stole a obložené mísy. Dorazilo ji, že i svatební dort byl „od řezníka“.
Někteří prodejci se opravdu o své zákazníky umí velmi dobře postarat.

www

Může, u takového řezníka nakupuji.
Musí to být ale provedeno tak, aby z hygienických důvodů stejná osoba ‚od masa‘ nebrala do rukou také ty doplňkové potraviny, zejména pak pečivo a peníze.
Zkušenost

iceT

U nás v prodejně ryb mají i rohlíky,těs­toviny,hořčici a další potravinářský sortiment+sice ne všeho druhu,ale základ ano.

eS1827

Samozřejmě. Já osobně bych to ocenila. Při si koupi masa, který nechávám až na konec, vždy na něco vzpomenu a musím zpět do potravin 🙂

zjentek

když o tom tak píšeš, tak mě napadlo, že jsem u řezníka, který by takového prodeje nevyužil, ještě nebyl. Je tam nějaká souvislost s těmi prostory na zdech, co má za regály

Andre5000

Samozřejmě. Vždyť si uvědom, kolik regálů, kromě řeznického pultu, a s jakým zbožím je v supermarketech.