hapiky

Může být v hlase člověka silné charisma?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nevím co je to ten charismat.

Další odpovědi
zjentek

Celkový charisma ovlivńuje ten hlas ;)

ivzez

Ne.

V lidském hlasu může být síla, slabost, hloubka, „mělkost“, smutek,
radost, pláč, štěstí, utrpení, ironie, láska, vztek, nenávist, sarkasmus,
zášť, nadšení, strach, přání, úzkost, elán, obavy, lhostejnost, … … …

Umí-li někdo s výše uvedeným (s hlasem) „dobře zacházet“,
promítne se to i do jeho charisma. Naopak to ale neplatí.

orestez

Nemusí být silné. Pouze chazisma. Možná to slovo nepochází jak píšou z Bosny, ale spíš z Francie, kde charm je okouzlit. Tak, jako je ze znělého hlasu (třeba chraplavého) cítit charisma, lze odvodit z hlasu nejistota, deprese.

Kepler

Lam: přece charisma v bosenštině, to tě ve škole neučili? Taky prd víš.
https://transla­te.google.cz/#cs/bs/c­harismat

Lamalam

Tak na tohle jsem asi chyběla.