GTA Andreas

Může být v budoucnu největší bída kvůli tomu že už bude vše postaveno, každý bude mít vše a nebude se pracovat?

Přitom lidé budou chtít pracovat protože si myslí že by tím mohli vydělat peníze?

Nejlepší odpověď
Braník

nikdy nebude vše postaveno jak je tomu už odpradávna,neustále se bude stavět, renovovat.nikdy nebude mít každý vše a i nikdy se nepřestane pracovat.

Další odpovědi
Hlada

Pokrok se zastavit nedá. Pořád se bude stavět, vyvíjet, vyrábět. Problém je, že se s rostoucí produktivitou snižuje počet pracovních míst, vytrácí se potřeba méně kvallifikované práce a naopak zaměstnaným se zvyšují nároky na kvalifikaci a výkon. Zvětšují se sociální rozdíly. Na jedné straně je skupina výkonných, vysoce kvalifikovaných lidí v poměrně úzkém věkovém rozmezí, ve kterém mohou podávat vysoké výkony, jsou pracovně přetížení a na druhé straně ti ostatní, kteří těmto nárokům z různých důvodů nevyhovují. Pokud se tento trend nepodaří zastavit, bude docházet k sociálním nepokojům, které mohou vyústit ve války. Dějiny se opakují. Dojde k ničení hodnot a zase bude co stavět.