Vitek04

Může být trestné stavět v minecraftu hákové kříže na veřejných serverech ?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli může být trestně stavění nacistických symbolů v minecraft na veřejných serverech, nebo např. uspořádávat „nacistické“ týmy jako hru.
Pro představu: Připojíte se na nějaký online server, a jakmile se připojíte, uvidíte postavený hákový kříž na serveru.

Odpovědi
ivzez

Obávám se, že by to neprošlo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Tak toto mi přijde ozvlášť vtipné: uživatel, který se tu opakovaně ptá na úplné právní základy tu severénně píše, že použití nacistické symbolity „informačního charakteru“ není trestné … :-/

Vitek04

Možná to myslel jako informační charakter, že je to jako materiál v historii nebo podle pravdivého filmu, určitě když jsi někde na historické exkurzi a vidíš nacistický znak, je to v pořádku, je to ukázka z historie.

Vitek04

To má být na mně ?