pofelimto

Může být škodlivé rentgenování trubek?

Dobrý den každý den v práci pracují asi 10 metrů od rentgenování trubek kontrolují sváry může mi to něco přivodit když tu rentgenování místnost nezabírají ale jen přivítají a já pracují asi 10 metrů od toho

Nejlepší odpověď
a623682@drdr

Četl jsi po sobě ten dotaz?

Další odpovědi
Funna

možná by bylo dobré vypnout si automatické opravy, protože to co jsi napsal je dokonalý zmatek…a ty dveře, co je nazavírají jsou snad z olova?…protože jinak je skoro jedno, jestli jsou zavřené nebo ne…ale to jen tehdy, pokud by rentgenový spektometr (tak se ta věcička jmenuje) vyzařoval silné rentgenové záření, což nedělá, protože jinak by člověk, který s ním pracuje musel chodit v olověné zástěře…fakt si myslíš, že ti lidi co s tím pracují, chtějí zemřít na nemoc z ozáření???…