sondasss

Může být rezatá kočka ženského pohlaví?

Slyšela jsem že rezatě zbarvený kočky jsou jen kocouři a zdá se mi to divný. Tak bych ráda vědela jak to je a proč.Dík

Nejlepší odpověď
annas

My jsme kdysi měli zrzavou kočku. Ale četla jsem, že je opravdu více zrzavých kocourů než koček. Záleží na chromozonech. Více se dovíte na

Zdroj: http://velky_med­ved.sweb.cz/Zbar­veni_kocek.doc

Další odpovědi
Džanička

Víte,že jsem o tom takto nikdy nepřemýšlela?Vždyc­ky když naše kočičky měli koťátka,a byly ve vrhu i rezáčci,tak to byly vždy jen kocouři,je možné že se kočky vyskytují jen ojediněle,třeba Vám více napoví předchozí odkaz.