nikolka-101

Muže být rakovina oka?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano. Nekdy se musi oko uplne vyoperovat , aby se pacientovi zachranil zivot. -iv-

Další odpovědi
annas

Rakovinový nádor může vznknout v jakékoliv tkání, tedy i v oku.

Jen nádory srdce jsou velice vzácné, v drtivé většině se jedná o nádory nezhoubné.

Přesto však mohou svým růstem narušovat v srdci tok krve a tím vážně ohrozit funkci srdce jako pumpy. Nejčastějšími srdečními nádory jsou myxomy.

Zdroj: http://www.ste­fajir.cz/index­.php?q=nadory-srdce

Drap

Rakovina může zasáhnout všechny části těla