zjentek

Může být pro Čínu nějak výhodné šířit ze země koronavirus záměrně?

Třeba ekonomicky. Anebo jen tak, aby v tom prostě nebyli sami. Problém by s tím nebyl, nebo jo?

Nejlepší odpověď
Edison

Ne.

Další odpovědi
zbyndo

Nemôže,nebol

Ametyst

Stačí, že je to načasované úplně nejhůř, Číňani cestují za příbuznými oslavovat lunární Nový rok, takže rozšíření viru po celém světě není problém. Číňani jsou všude.

zjentek

Edison: Nebyl by v tom problém, nebo by nebylo výhodné? Anebo co jako ne? Tak jako kdy žuž něco nakousneš, tak už to musíš říct! D;D;

Edison

Pokládej otázku pořádně, chlape… 😁 Njelépe jen jednu. Tady jsi položil dvě a jednoduchá odpověď, která na každou existuje je na každou opačná. Takže já odpověděl na tu první, co je jako hlavní otázka.