autacek

Může být pravda, že si některé studentky kupují za sex s profesory zkoušky?

Nejlepší odpověď
Malvína

Jistě. Dnes je téměř vše o sexu a penězích. Bylo xxx takových případů.

Další odpovědi
hapiky

Jeden profesor z toho sexu dokonce dostal infarkt.

UPhelp

Určitě ano. Otázka je všeobecně, takže když to vztáhneme na celý svět, tak takových bude velká spousta. Studentky (vysokoškolačky) si kolikrát přivydělávají prostituací, aby si vydělaly na drahé studium a s ním spojené náklady. Školské vzdělání (formálně jenom celkem obyččejný papírek, nějaký diplom) je pro ně důlažitější, než důstojnost, sebevědomí a mravy.

AlfonzSP

Prostituce je formou uplatku, takze ano tyto naturalie funguji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.