Avatar uživatele
Registrovaný

Může být policejní monitorovací vozidlo bez sjednaného povinného ručení?

http://www.bezpojisteni.cz/…

a tady je fotografie RZ
http://media.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nemůže, Vozidla policie ,armády a podobně, mají většinou sjednaná hromadná ručení. V tomto registru je nenajdeš.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

bohužel, vyjímečně nemohu souhlasit s Drapem.
Vozidla nemají pojištění. Viz zákon 168/1999, § 5, vyjímky z pojištění...
Záleží, které je to vozidlo a jak je zařazeno.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Stříbrný cukrar 661
Zlatý Drap 657
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 478
Stříbrný honza19hk 286
Bronzový kapitán 274
Zlatý venkovan 246
Zlatý Lamalam 234
Zlatý Hlada 227
Zlatý Kepler 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.