Avatar uživatele
Sirifan

Může být můj stav vážný?

Dobrý den. Byl jsem u dokotorky s bolestí zad a kolene s občasnými bolestmi hlavy, varlat, problémy se spánkem a únavou. Doktorka mě poslala na ortopedii na kterou mě objednali za 2 měsíce (miluju čeaské zdravotnictví) Po asi týdnu mi doktorka zavolala s tím ať přinesu moč, že příznaky jsou zvláštní a že nechce nic zanedbat a udělat mi nějaká vyšetření. Myslíte že bych se měl něčeho obávat? Neměl někdo podobné problémy? Vím že mi diagnozu řekne doktorka, ale vnesla mi takového brouka do hlavy že se musím zeptat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2 před 3062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Už jste se setkal se seriózním lékařem, který
by diagnostikoval (ordinoval) přes internet?

Je to sice nepříjemné, ale spoléhejte jenom na svou lékařku. Pokud
byste si chtěl její diagnózu ověřit, můžete si u své zdravotní pojišťovny
nechat doporučit lékaře k bezplatné konzultaci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Třeba by to mohla být ebola, ale nejsem doktor, tak nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Vůbec se neboj. Je mi jasné, že v 15 letech máš obavy. Lékař se vždy jistí dalšími vyšetřeními, aby se přece jen něco nezanedbalo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan12345

Jo mel jsem to taky a byl jsem na operaci

Upravil/a: Jan12345

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

No, spíš vůbec nemá tucha co ti je, tak zkouší různý vyšetření a doufá že se tam něco objeví.. Spíš ti měla vzít krev a zaškrtat tam všechny imunologický testy, na ortopedii jestli něco najdou, tak max. pochroumaný koleno nebo to že se málo hejbeš a máš ochablý svalstvo.

PS: Já vždycky když se objednávám k doktorovi a oznáměj mi „za 2 měsíce“ tak ještě dodám: „ale já čůrám krev..“ a nakonec se tam vždycky ještě místo najde, a třeba i do druhýho dne. Pak jen dodám že „už to přešlo“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klumprt

To je jasný případ pro Dr. House.

před 3062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Inkubační doba viru Ebola může být v rozsahu 2 dny – 3 týdny (obvykle 7–10 dnů). Symptomy se též liší, ale počátek nákazy je obvykle náhlý a je charakterizován vysokými horečkami, skleslostí, svalovými bolestmi, bolestmi v kloubech, bolestmi v oblasti břicha a bolestmi hlavy.

před 3062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek