Domka

Může být kočka celoročně venku???

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,pokud není přešlechtěná ,tak může být kočka v našich podmínkách celoročně venku.

Další odpovědi
nabubindes

když má srst ano bez problemů, ale kdo by to udělal?

BIGFOOT

DOMKO, VŽDYŤ TY SE JMENUJEŠ DOMKA – TAK JE JASNÝ, ŽE DOMKA NECHÁŠ I KOČKU, PŘECE NEJSEŠ RAS.BIGFOOT

Sandy

My máme tři kočky a ty jsou venku dvanáct měsíců ročně – žijeme na vesnici a tady to tak má každý, kdo má rodinný domek. Myslím, že je hlavně důležité, aby měli dostatek jídla, jinak kočkám patří naše půda, když jsou mrazy, tak si zalezou do sena, vyhřejou si ho a jsou v pohodě. Nikdy se jim nic přes zimu nestalo a myslím, že ta volnost pohyby jim je milejší, než kdyby museli být pořád zavření doma.

verka

Při velkých mrazech jsou raději doma, mohou se nachladit. To je tak ve městech, na vesnici si najde pelíšek, aby nezmrzla.

kajka9

no já bych to nedělala,max.květen-září

morče

Ano může být celoročně venku,pokud to není kočka která je zviklá ležet doma v posteli