Rokio

Může být i pořádný záhlavec považován za dobrý a prospěšný skutek?

Když jsem se učil na OA, tak v den předávání pololetního vysvědčení, jsem na něm dostal čtyři dvojky, jinak samé jedničky. Nevím, který to byl ročník.

Po škole jsem šel ven domů a u obchodního domu jsem potkal dobrého známého Lukáše M. Ten se mě zeptal, které jsem měl známky na vysvědčení. Řekl jsem mu, že jsem měl pouze čtyři dvojky. On se pořádně naštval a vlepil mi pohlavek. Poté mi sdělil, že to udělal, abych se vzpamatoval a že mám navíc. Podle něj to můžu dotáhnout na samé jedničky.

Pak jsem se mu omluvil, slíbil jsem, že se zlepším a rozloučil jsem se s ním.

Lukáš M. tehdy chodil na obor Zahradnické práce. Trpí mýtománií a je velmi agresivní. Aktuálně má je ale vyučen zahradníkem (po oboru Zahradnické práce šel na obor Zahradník a ten dokončil se čtyřkama). Také vykonával práci průvodce (sám jsem ho viděl při výkonu této profese) a rovněž je katolíkem a byl ministrantem.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Edison

ano

Samozřejmě. Škoda každý facky, která padne vedle. Každý by měl vědět, kde končí diskuse.

Za mých mladých let mě naši nemlátili, ale taky jsem jich uměl pár pořádnejch dostat. A když dal slušnou učitel… tak doma jsme dostali další. Viz třeba Obecná škola.

zjentek

jiná odpověď

Pořádný záhlavec je plusem zejména pro páteř a významný při vývoji celého pohybového aparátu.

aliendrone

ano

Hele, já vím že ti ve škole možná něco mektali o Komenském, škola hrou a další krásné věci. Fakt, že Komenský nemusel učit aliendrona o mnohém svědčí, kdyby totiž ano, VELMI PRAVDĚPODOBNĚ by některé své teze poněkud poupravil. ;) :D :D

Víš, pokud je někdo opravdové hovado (a je úplně jedno, jestli si toho je vědom či ne), tak ho sice sebevíce ranami NEZMĚNÍŠ, ale v rámci možností ho alespoň trochu usměrníš. Což je pořád lepší, než drát do oka. Za mne tedy ANO! :)