Avatar uživatele
Lgee

Může být i krásná holka hodná?

Nebo se to vylučuje?

Upravil/a: Lgee

Zajímavá 0 před 869 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
df

Nevylučuje. Krása je otázkou vkusu. Stačí, aby byla hodná a svou krásou se trefila do tveho vkusu a je to tam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Holka, může být i krásná i hodná i moudrá, to se nevylučuje. Tyto vlastnosti může mít i kluk…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Záleží na tom, co si představuješ pod pojmy – krása a být hodný? Jestli myslíš, zda bude koketovat s jinými chlapy, nebo zda ti bude vařit a uklízet. Nevím. A taky se říká , když mu odpustí něco špatného, Ty jsi hodná, ale přitom si myslí, že je hloupá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Oba ty pojmy jsou silně subjektivní. Takže – ANO, může.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Velkou roli tu bude hrát výchova takového děvčete a velkou roli bude hrát i to jaký je o ní zájem. Čím žádanější tím větší nároky potom může mít, ale není to pravidlo. Velkou roli budou hrát i její zkušenosti.
Navíc být " hodný " je jen momentální rozhodnutí toho jedince být hodný v daný okamžik. Jsou tu i dva různé pohledy na věc, Její a jeho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Může. Já už takovou mám víc jak 50 let. Pouze už to není „holka“ i když jí tak někdy také ještě říkám.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Samozřejmě. Nevylučuje se to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

To by byla taková ideální kombinace, hezké na povrchu i uvnitř. Jo a k tomu ještě inteligence. Znal jsem pár takových, ale někdy zdání klame.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, může

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Weirdquestio

Ano, znám pár kamarádů, kteří si vzali hezké holky a zároveň jsou hodné na ně i na okolí.

Ale je pravda, že některé krásné ženy jsou kvůli vzhledu namyšlené a hodné pak nejsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Nevylučuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Ale existuje asi jaksi nějaké objektivní měřítko, pokud nejde třeba o úplně jinou kulturu (např. Čínanovi se na 80–90% evropanka líbit nebude, a Evropanovi se na 80–90% nebude líbit čínanka.

Avatar uživatele
Lgee

Reezo – pokud to nechce někdo jen hrát (což neni realná dobrá povaha) tak to zaleží ve velke mire na mozku jedince.

Avatar uživatele
Lgee

Df – tak to je hloupost, sice je to subjektivni, ale jsou kluci a holky co se líbí skoro každému (99%)

Avatar uživatele
df

Když tomu tak rozumíš, tak prosím.

Avatar uživatele
Lgee

Nerozumim, ale je logické že třeba tato holka se musí líbit každému.

Avatar uživatele
df

Mě to logické nepřipadá. To, že je to tvuj názor, nemusí značit objektivní skutečnost.

Avatar uživatele
Lgee

Ale existuje asi jaksi nějaké objektivní měřítko, pokud nejde třeba o úplně jinou kulturu (např. Čínanovi se na 80–90% evropanka líbit nebude, a Evropanovi se na 80–90% nebude líbit čínanka.

Nový příspěvek