Lgee

Může být i krásná holka hodná?

Nebo se to vylučuje?

Nejlepší odpověď
df

Nevylučuje. Krása je otázkou vkusu. Stačí, aby byla hodná a svou krásou se trefila do tveho vkusu a je to tam.

Další odpovědi
led

Holka, může být i krásná i hodná i moudrá, to se nevylučuje. Tyto vlastnosti může mít i kluk…

Kelt

Záleží na tom, co si představuješ pod pojmy – krása a být hodný? Jestli myslíš, zda bude koketovat s jinými chlapy, nebo zda ti bude vařit a uklízet. Nevím. A taky se říká , když mu odpustí něco špatného, Ty jsi hodná, ale přitom si myslí, že je hloupá.

Arne1

Oba ty pojmy jsou silně subjektivní. Takže – ANO, může.

Reezo

Velkou roli tu bude hrát výchova takového děvčete a velkou roli bude hrát i to jaký je o ní zájem. Čím žádanější tím větší nároky potom může mít, ale není to pravidlo. Velkou roli budou hrát i její zkušenosti.
Navíc být " hodný " je jen momentální rozhodnutí toho jedince být hodný v daný okamžik. Jsou tu i dva různé pohledy na věc, Její a jeho.

Jiří Bohumil

Může. Já už takovou mám víc jak 50 let. Pouze už to není „holka“ i když jí tak někdy také ještě říkám.:-)

Rokio

Samozřejmě. Nevylučuje se to.

paul1

To by byla taková ideální kombinace, hezké na povrchu i uvnitř. Jo a k tomu ještě inteligence. Znal jsem pár takových, ale někdy zdání klame.

Drap

Ano, může

Weirdquestio

Ano, znám pár kamarádů, kteří si vzali hezké holky a zároveň jsou hodné na ně i na okolí.

Ale je pravda, že některé krásné ženy jsou kvůli vzhledu namyšlené a hodné pak nejsou.

JežíšKristus

Nevylučuje.

Lgee

Ale existuje asi jaksi nějaké objektivní měřítko, pokud nejde třeba o úplně jinou kulturu (např. Čínanovi se na 80–90% evropanka líbit nebude, a Evropanovi se na 80–90% nebude líbit čínanka.

Lgee

Reezo – pokud to nechce někdo jen hrát (což neni realná dobrá povaha) tak to zaleží ve velke mire na mozku jedince.

Lgee

Df – tak to je hloupost, sice je to subjektivni, ale jsou kluci a holky co se líbí skoro každému (99%)

df

Když tomu tak rozumíš, tak prosím.

Lgee

Nerozumim, ale je logické že třeba tato holka se musí líbit každému.

df

Mě to logické nepřipadá. To, že je to tvuj názor, nemusí značit objektivní skutečnost.

Lgee

Ale existuje asi jaksi nějaké objektivní měřítko, pokud nejde třeba o úplně jinou kulturu (např. Čínanovi se na 80–90% evropanka líbit nebude, a Evropanovi se na 80–90% nebude líbit čínanka.