misadole

Může být člověk závislý na facebooku?

Nejlepší odpověď
anonym

ano může,nejen na Facebook se dá navyknout,celkově na internetové stránky,natož na různé seznamky

Další odpovědi
vrtula

Myslím, že závislost se dá vypěstovat na cokoli. Prostě ne nadarmo se říká „všeho s mírou“.

panenka

Ano může mám hodně známých kteří jsou na facebooku závislý a trávý na něm hodně času.A myslím o tom byl i napsán článek

hanulka11

Když na něm budeš trávit hodně času -závislost si vypěstuješ .

sabik11

Na facebook je skupinka lidí závislá. Není jich ale zas až tak moc.

Miroslavst

Konkrétně na facebooku já tedy ne, protože tam moc nechodím. Je mi vcelku ukradený :D