Hann074

Může být člověk s depresí někdy šťastný ?

Může se člověk s klinickou depresí někdy cítit šťastný bez prášků ?

Odpovědi
Mp2

Může.
Jen je to hodně těžký..

Většinou je to když se baví s někym, koho nezná… O néčem, co ho zajima..
Proto si človek s depresi musi najit nejakou zálibu.. Aby prisel na jine myšlenky…

Kolega měl šileny deorese, nelečil se.. Byl schopny sedet na parkovišti u firmy v autě od 14 hodin, kdy končil až do 22… Někdy i do rána…
Ráno se vzpamatoval a misto do práce jel domů.. Dali tyden nepřisel do práce, vubec neřešil jestli ho vyhodi, jestli bude mit co a z čeho platit..
Prosté se firma nepo***e.. Védélo se, že vždycky makal.. Prostě mu dali měsíc volna, poslali mu výplatu aniž vy byl v práci..
Byl na tom špatně, ale všichni jsme se mu snažili udělat lepši podminky

V takový situaci na nej musiš pomalu, nebuzerovat ho a chovat se k němu jako k vlastnímu.. :D

Je to složitý,

aliendrone

Jistěže ANO! Je to jen otázka vhodné léčby. Na většinu hysterií, depresí apod. „nemocí“ existuje nepřekonatelně úspěšná léčba karabáčem! :)