dust8

Může být člověk dobrým prodavačem nemovitostí, i když je na matiku kopyto?

Kelt: Kopyto na matiku a to druhý netuším pač jsem to nezkusil.

Odpovědi
Arne1

Prodavač nemovitostí (předpokládám, že máš na mysli realitního makléře), musí především složit docela ostré zkoušky. Dost pochybuju, že by v těch zkouškách nebylo dost otázek na výpočty.

Kelt

A ty jsi dobrý prodavač nebo kopyto na matiku nebo obojí, anebo se ptáš za někoho jiného? Kolik jsi toho prodal? Kolik nemovitostí?

Kryšpín

Překupník nemusí mít zkoušky a může být kopyto, hlavně když kupujícího i prodávajícího oškube.

Pepa25

Samozřejmě, musí být hlavně dobrý prodejce 😉