bolak

Může být celá naše zeměkoule jen experiment?

Viděli jste Truman Show, kde člověk žil život a ve skutečnosti všechno co se odehrávalo bylo jenom pro pobavení ostatních? Co kdyby to takhle fungovalo i u naší zeměkoule? Že jsme jenom nějakou lacinovu zábavou/marni­vostí/odreago­váním pro nějakou civilizaci milionkrát vyspělejší než my? Že pozorujou naše životy už tisíce let jako mýdlovou operu a vysílaj to někde na obří obrazovce, občas nám sem pošlou nějakou holoprojekci, když to nemá spád, třeba skákavý panenky marie a lidi pak říkaj že měli zjevení, a přitom to sou jenom speciální efekty…

Odpovědi
badisko

ne nemuze co jineho dodat ..to uz bych spis veril teoriim ..archeoastronautu treba zde …http://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=vetrelci+sta­roveku+cz&oq=ve­trelci+&gs_l=y­outube-reduced.1.1.0i10l3j0­.2231.6225.0.8836­.11.10.1.0.0.0­.355.1379.1j4j2j1­.8.0…0.0…1ac.1­.11.youtube-reduced.yPhbbzPkFEk
a zde…https://w­ww.google.ie/se­arch?client=o­pera&q=archeo­astronautika&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest pokud by jsi nevedelo co se jedna ..

Pepa88

Téhle hypotéze se fyzici a informatici věnují už řadu let… Každopádně, je větší šance, že je to experiment, než že není (dokonce je šance, že jsme jen experiment v experimentu).

http://procpro­to.cz/zajimavos­ti-a-novinky/fyzikove-zjistuji-zda-nas-vesmir-neni-jen-pocitacovou-simulaci/

Lorelai

No, samozřejmě je to zajímavé téma, ale není to nějak moc složité? Přece jen 7 mld lidí a každého by sledovali…

iceT

hele a tys neviděl závěrečnou scénu z MIB II?Tam si ti dva vlezli do výtahu a když vylezli na druhé straně,tak zjistili,že celá naše galaxie je jen tak velká jak hliníková kulička,takže co kdyby náhodou

arygnoc

veľmi pekne to je popísané v Adamsovej knihe (i filme) Stopárov sprievodca po galaxii (The Hitchhiker's Guide to the Galaxy, 1979).
dokonca to tam je i odôvodnené.

co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=Adam­s, Douglas Noel
Doplňuji:
nechápem, prečo blbnú tie links:

http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=Adam­s,%20Douglas%20No­el

bamty.wot

Každy má na toto téma svůj názor ale dostává mě proč se mluví o vetřelcích a o tom že je něco výc :D muj názor je jednoduchý :) na naší planetě žijí tyto bytosti ale nezasahují do nás a jsou tu proto že planetu na které byli zničili a tady jsou jen schovaí a přihlížejí jak my tu svou také ničíme :) a třeba také žili na naší planete a ty nejchytřejší schovaly s těmi nejbohatšíma a žijí někde mezi náma nebo někde kde nezbuzujou pozornost