setapouch

Může být anarchista členem Československé anarchistické federace?

Není to protimluv, být organizován v organizaci bojující proti organizování?

Nejlepší odpověď
klumprt

Může, ale nesmí platit členské příspěvky.

Další odpovědi
anonym

Ve volných chvílích by mohl tu organizaci rozvracet…
😁

Inspektor

V této federaci je členství pouze formální.Neexistuje tam žádné vedení apod.Moje kamarádka je anarchistka,když se jich prostě potřebovalo více nějakým způsobem zorganizovat,tak se prostě sešla se svými anarchistickými přáteli a prováděli nějakou skupinovou činnost.Zakládají si takto mezi sebou svá uskupení,ale to prostě není nic oficiálního,můžeš si i sám jak budeš chtít takové uskupení založit.

setapouch

Přesněji by asi mělo být „Není to protimluv, bojovat proti organizování a přitom být organizován?“.

setapouch

„Organizovaně bojovat proti organizování“ :D