Gestas

Může borůvčí přežít, když na něm zaparkuje auto?

Nedávno jsem se byl projít a viděl jsem auto, které stálo jednou stranou na okraji borůvčí. Může to to borůvčí pod koly přežít?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že pokud auto nestálo na borůvčí dlouho, možná přežije, možná se nevzpamatuje. Záleží na tom, jak je velké, zda je sucho , nebo mokro. Jenže policie se zřejmě v těchto místech nepohybuje.

Jen na okraj. V Jeseníkách borůvčí likvidují, protože ohrožuje místní květenu a hnízdiště některých ptáků. a jiných zvířat.

Takže sběrači borůvek nebudou ničit přírodu a lesníci nebudou muset hlídat.

V ulici, kde bydlím, nejsou chodníky, ale kolem domů se zahradou je trávník, který patří městu.

Pravidelně projíždí ulicí městská policie a nasazuje „botičku“ na chybně zaparkovaná auta. Někdy vylepí jen upozornění. Když někoho vidím špatně parkovat, upozorním ho, aby přeparkoval.

Ale je pravda, že na trávníku jsou vytlačené koleje, stojí v nich voda a špatně se tráva seká.

Další odpovědi
ivzez

Obávám se, že spíše ne.
Ten řidič by zasloužil minimálně to, co píše Kepler!

Drap

Pokud tam nebude stát půl roku, tak to přežije bez problémů

Dochy

Neschvaluju blbý parkování, ale o to borůvčí bych se zas tak nebál. To vypadá jako by ho někdo sázel, okopával, plel,… Ale ono to roste v borových lesech jako plevel.