Edison

Určitě může. V Číně se něco takového už ukazuje. Je to ale importovaná nákaza. Ale to se dá rovněž zvládnout.

Další odpovědi
orwell

O tom jsem se již zmiňoval ve své odpovědi viz https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-se-da-ocekavat-nejvetsi-kulminace-viru-covid-19-v-cr
Předpokládám, že může, ale že by měla těžší průběh, to nepředpokládám. Spíš jde o to, že prodlouží etapu doznívání a tedy i konec boje posune v čase dále.

Pepa25

Ne z důvodu kategorie „zvířata a ptactvo“. Spíš v horizontu měsíců resp. spíš let virus zmutuje tak, že bude moct postihovat i ty, co ho již prodělali. Stejně jako je tomu u jiných virových onemocnění.

Ametyst

Tím by se měli zabývat lidé, co jsou od toho perfektně placení, a ne my tady. 🙂