bolak

Může bejt lepší práce?

http://zpravy­.idnes.cz/petr-smetka-propusten-z-vezeni-h-system-fde-/domaci.aspx?c=A161030­_113552_domaci_fer

750 milionů za 12 let, což je 62,5 milionů za rok, což je 5,20 milionů mzda za měsíc. Vladko >> http://i.idnes­.cz/05/122/ma­xi/LFf9f1f_vlad­ko_v.jpg byl ve vile 113 dní a bral 11 milionů, což je 2,92 milionů za měsíc, tedy 1,78× méně, a podmínky nesrovnatelné, byl pod dohledem kamer a musel plnit úkoly.

Jak ho můžou pustit? Já to nechápu, pustit ho přece můžou, až ty peníze vrátí, ne? Při takovýmhle právnímu systému by přece byla hloupost do toho nejít, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Jak by mohl něco vracet, pokud sedí v kriminále a třeba ani nedělá? I kdyby tam pracoval, tak vězeňská mzda neni nijak závratná. V prve řadě musí zaplatit státu za ubytování , stravu, oblečení a dozor.

Další odpovědi
briketka10

H – Systém.......­...........
Smetka je v dluzích a ještě dlouho bude do konce
života ty peníze nikomu nesplatí, nikomu a tečka :)

Pro Ebura........­...........
Vyvolení byla zábava a já se na ně ráda dívala
nejvíc mě bavila uječená Romana z Ostravy.
Všemu rozuměla. Všechno uměla a byla chytrá,
jako rádio a nechápu, že lidi ji měli rádi jo, ale jen
primitivové :)) Mluvila sprostě ke všem. Špinavá
chodila bez bot, pak bez ponožek. Brr.. Byla to
ženská bez hygieny a ostatní se na rozdíl od ní
každý den sprchovali ona se jen vymlouvala tu na
bolest a pak na ekzem, když měli hrát nějakou hru.

anonym

Kašli na to, tolik peněz taky určitě máš.
Vladko byl typickej buzík a já nikdy nechápal, co se lidem na něm líbilo.

briketka10

Eburo

Že ty Vladkovi ty peníze závidíš co ?
a nelži. Každý by byl rád, kdyby je měl.
A co byl gay Pavlína taky byla lesbička
tak se lidi už narodí a nic s tím nenadělaj.

Pro mě to problém není :))