hani13

Muze avivaz nalivana primo do bubna pracky delat na pradle skvrny?

Prestala mi pracka brat prasek a avivaz , tak sem to hodila primo do bubnu. A nemyslim ze bych mela mastny flek na zadech :D

Nejlepší odpověď
hanulka11

Stačí vyjmout přihrádku a řádně vyčistit a zase vše bude Ok.
A jak jsi to hodila přímo do bubnu? Prášek i aviváž najednou? Pokud je tomu tak – tak to postrádá smysl- aviváž zároveň s práškem .
Skvrny ba se tvořit neměly..... já tedy aviváž nepoužívám vůbec.
Pokud bys měla s pračkou i po vyčištění přihrádky problémy – kupuj si tekuté kapsle od Arielu – jsou jak na bílé ,tak na barevné prádlo. Kapsle se dává přímo do bubnu a nedává se již žádná aviváž.

Další odpovědi
seira

Jak píše hanulka, řádně vyčistit přihrádku. Já pak ještě jednou za půl roku čistím buben a to tímhle: http://www.de­dra.cz/cz/pro­dukty/?detail=TL0047 Nevyčistí to jen buben, ale i hadici.