M_Petr_M

Může admin přidělit body?

Jestli ano prosím přidej mi 7 bodů. Jsem zoufalý. Nikdo mi nedává hvězdičky a ani palce. A limit pro odpovedi je moc malý. Vím hodně ale mohu málo říci stejně jako Jan Hus. Taky hodně věděl ale mohl málo říci

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano admin mi denně přidává jen tak ze známosti 50 bodů :DDD

Další odpovědi
Kepler

Přečti si nápovědu (konečně). Pokud je odpověď naprosto správná a vyčerpávající, může ji admin odměnit. Proč ti nikdo nedává body? Zkus taky ty někoho opalečkovat, nebo ocenit zajímavou otázku. Netvrdím, že to neděláš, ale asi ne moc často. A hlavně: tvoje odpovědi i otázky by měly být užitečné a zajímavé.

Tw!st

😁 😁 😁

Dělej to jako Annas pokud ti jde o body ^^

anonym

Tak hodně štěstí M_Petr_M! Za mě máš mega palec, protože takovou odvahu jsem tu už dlouho neviděl. Pěkně bez obalu si slušně/upřímně. Je to inspirujicí…

takže… no.......... OK teď to taky zkusím......

Prosím admine pokud to tu čteš: Přeji si 125 palců, co mi teď chybí do bronzové hodnosti. Jsem velmi hodný a nezlobím. Budu pak pokládat ty nejzajímavější otázky pod sluncem. ☺

PS: Klidně bych pak až do Vánoc žádné palce nechtěl. Předem díky. :)

Kulpix

Jestli to jde takhle lehko, prosím o přidání 721 bodů do bronzu. :-》

Ne, vážně. Tohle je celkem troufalost tohle říci. Měl by ses nad sebou zamyslet, jestli někdy někoho oboduješ ty, jestli jsou tvé otázky zajímavé atd. Jestli chceš jen 7 bodů, stačí se týden přihlašovat. :-/

anonym

Po jiných chcete body, ale u svých otázek za odpovědi nepoděkujete. Co si za body koupíte?

Měl byste začít u sebe. Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.

anonym

Držte mi palce ať dostanu těch 125 palců. :D

Kulpix

Nevim nevim :-/

Kepler

Nic nedostaneš. Jen se k tomu prokousej, jako každý jiný. Nic není zadarmo a šéfova protekce zde neplatí!

anonym

Však jo. Jen si z toho srandu! :) Já si rád počkám a dozraju do toho. A chci to mít fér. :)