Avatar uživatele
M_Petr_M

Může admin přidělit body?

Jestli ano prosím přidej mi 7 bodů. Jsem zoufalý. Nikdo mi nedává hvězdičky a ani palce. A limit pro odpovedi je moc malý. Vím hodně ale mohu málo říci stejně jako Jan Hus. Taky hodně věděl ale mohl málo říci

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, JájsemRaibek, anonym před 2818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ano admin mi denně přidává jen tak ze známosti 50 bodů :DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Přečti si nápovědu (konečně). Pokud je odpověď naprosto správná a vyčerpávající, může ji admin odměnit. Proč ti nikdo nedává body? Zkus taky ty někoho opalečkovat, nebo ocenit zajímavou otázku. Netvrdím, že to neděláš, ale asi ne moc často. A hlavně: tvoje odpovědi i otázky by měly být užitečné a zajímavé.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tw!st

😁 😁 😁

Dělej to jako Annas pokud ti jde o body ^^

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak hodně štěstí M_Petr_M! Za mě máš mega palec, protože takovou odvahu jsem tu už dlouho neviděl. Pěkně bez obalu si slušně/upřímně. Je to inspirujicí…

takže… no.......... OK teď to taky zkusím......

Prosím admine pokud to tu čteš: Přeji si 125 palců, co mi teď chybí do bronzové hodnosti. Jsem velmi hodný a nezlobím. Budu pak pokládat ty nejzajímavější otázky pod sluncem. ☺

PS: Klidně bych pak až do Vánoc žádné palce nechtěl. Předem díky. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

Jestli to jde takhle lehko, prosím o přidání 721 bodů do bronzu. :-》

Ne, vážně. Tohle je celkem troufalost tohle říci. Měl by ses nad sebou zamyslet, jestli někdy někoho oboduješ ty, jestli jsou tvé otázky zajímavé atd. Jestli chceš jen 7 bodů, stačí se týden přihlašovat. :-/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Po jiných chcete body, ale u svých otázek za odpovědi nepoděkujete. Co si za body koupíte?

Měl byste začít u sebe. Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Držte mi palce ať dostanu těch 125 palců. :D

před 2818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kulpix

Nevim nevim :-/

před 2818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Nic nedostaneš. Jen se k tomu prokousej, jako každý jiný. Nic není zadarmo a šéfova protekce zde neplatí!

před 2818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Však jo. Jen si z toho srandu! :) Já si rád počkám a dozraju do toho. A chci to mít fér. :)

před 2818 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet