asistentka11

Může 58letý člověk nějak zajímavě pracovat z domu? Introvert, který si nevěří, že něco umí, nezná žádný jazyk.

Odpovědi
nyjono

Pokud je schopný fungovat a komunikovat telefonicky nebo emaiem apod, nevidím v tom problém.
Klidně mi písni do zpráv.

Kelt

Nezáleží na tom, co udělal dosud ale , že věří, že něco dokáže. Především by neměl minulost chápat jako cestu plnou neúspěchů, ale životní zkoušku, ze které by se měl poučit. Získal tak hodně cenných zkušeností. Stačí dobrý nápad , například natočit nějaký youtube, vydat knížku, a pod. I když se nijak neprosadil, něco přece dělal, co ho bavilo a na tom by měl pracovat. A kromě toho se jazyky může naučit každý v libovolném věku. Ale především ten člověk musí chtít, musí věřit sám v sebe. Měl by si klást otázky typu – Jak bych mohl něco dokázat? Co bych mohl dokázat se svými schopnostmi a zkušenostmi, případně s pomocí někoho? Když se bude ptát otázkami typu – Proč jsem nic nedokázal? a pod, tak nic nedokáže.

anonym

Je celá řada profesí které lze vykonávat nejen z domu, ale prakticky odkudkoliv. Třeba z rozhledny nebo vlastní jachty … typicky jde o profese kreativní spojené s internetem. Například tedy grafika, grafické návrhy, programování, kódování, a můžete se živit klidně i jako youtuber, což lze často také z domu 🙂

Peníze vám ale bezdůvodně nikdo nedá, takže je nezbytně nutné „něco umět“. Ideálně tedy něco po čem je poptávka.

elkon

Každý může pracovat z domova, pokud si takovou práci najde. Je to každého volba.

Mp2

Ano, dokonce může i zhubnout, žijeme ve svobodně zemi..

ivzez

Člověk, který nevěří, že něco umí,
nemá so nabídnout zaměstnavatelům a myslím,
že by se i těžko pouštěl do podnikání.

Podle mne je šance sehnat práci domů minimální.
Zaměstnavatelé si jej nevyhledají a on se jim sám
(extrovert, nevěří si) nenabídne.

NoFear

Podnikat online, vlastní e-shop nebo vedení e-shopu někomu jinému, investování, obchodování, psaní, publicistika, mikropráce, mikroslužby, weby – vlastní nebo spravovat cizí, propagace (reklamy), nahrávání fotek do fotobank, virtuální asistent, klidně i reklamu na vlstním pozemku (domě plotu) – to taky může přinést pár tisíc měsíčně, pokud člověk bylí ve frekventované lokalitě, technická podopra na stránkách, vlastní kniha nebo e-book, kurzy (placené stránky),…
Všechno lze osovojit a nikdy není pozdě (zvýšit si sebevědomí, naučit se jakzyk – pokud o to dotyčný stojí).