Frofo

Muž kúpil zemiaky za euro a predáva ich za 10 centov chudobným. Ale aj tak sa stal milionárom. Kto to bol?

Nejlepší odpověď
Pájo

Vynálezce a prodejce chipsů!
Děje se to dodnes (zde příklad: http://www.bo­hemiachips.cz/pro­dukty/chipsy/).

Je to tak snadné… ;)

Další odpovědi
johana 56

Chudák Jurko…holt,za dobrotu na hák…

ten který je

Jánošík 🙂

NemamSlov

spravna odpoved je miliardar predsa :D ked preda za 10 centov :)

Larissa

Jej, doufám, že já… (i když ten muž mi tam nějak moc nesedí… :p)

Lukasy

Debil :D

Jinak ta odpověd je miliardář aby ti to uznaly, taky jsem ty otázky ze srandy dělal :D