Avatar uživatele
Petr 0912

Kdy mně asi skončí mutování?

Zdravím už to je rok co mutuji (nebo aspoň myslím) (vím yo proto že mám dva hlasy a hlas mi někdy vynechá)
Ty dva hlasy jsou nejhorší jeden měkký a druhý tvrdý nejde to nějak udělat aby se ten hlas tolik neunanoval abych mohl mluvit tím tvrdím? a kdy by to tak mohlo přestat A hlas se spojit yo jednoho?
13 let

Původní neotázka
Mutace hlasu

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 2762 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

To je různý, poznáš to většinou tak, že začneš mluvit jako normální člověk. Jediná možnost je zkusit to nějak zamaskovat, třeba předstírat že jódluješ, když se ti to stane. A nebo nos šátek a vůbec nemluv, jako že máš angínu, což by tě navíc mohlo ušetřit i od zkoušení u tabule. Jenom ho nesmíš nosit přes celou hlavu, abys nevypadal jak syrskej uprchlík, protože by tě mohli začít lidi ještě navíc mlátit, a jak bys řval bolestí, a kolísal by ti hlas, tak by si ještě mohli myslet, že zpíváš nějakou tklivou islámskou píseň vyznávající aláha, a akorát by to ještě přilévalo olej do ohně.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cenobita

Je to hodně individuální, nejspíš nelze jen tak odpovědět, závisí to na genetických dispozicích, vývoji těla, fyzické kondici, ale můžeš to ovlivňovat kontrolou. Nejjednodušší je si toho nevšímat, je to přirozený vývoj, určitě by se měla mutace v 14 až 15 letech dokončit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Než se oženíš, tak to bude hotové.
Resp. dříve než to skončí, tak se asi neoženíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mutovanie väčšinou končí príchodom biologickej dospelosti človeka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

obvykle to bývá celkem rychlé, rok je poměrně dlouhá doba. V každém případě je dobré v průběhu mutace hlasivky moc nezatěžovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ondra234

Mohl bych se zeptat na tvůj stav, jestli se něco změnilo atd. Moc by si tvou odpovědí pomohl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

klumprt: to se asi neožení, ale mohl by se vdát..

před 2761 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek