lerak14

musíte se legitimovat exetutorovi?

máte trvalé bydliště na radnici chodíte někam do baráku dost často pomáhat příjdou tam exetutor a chce brát cizí majetek přitom ten človék jen pomáhá dvěma starším ženám na baráku co mu mám poradit?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Exekutor může zabavit vše u čehož se __D_O_MN_Í_V_Á__, že patří dlužníkovi, bez ohledu na adresu.

Skutečný vlastník pak musí prokázat vlastnictví věcí a vzniklé náklady pak vymáhat po dlužníkovi.

Další odpovědi
salsa verde

těžko poradit. asi vzít nohy na ramena.

dabel

Já bych se nelegitimovala.