nikolka-101

Musíme nosit do školy unyformi?

Nejlepší odpověď
annas

Na to, zda budeš nosit „unyformi“ – taková hrubá chyba!!!! (uniformy), dostaneš odpověď ve škole. Neuvedlas, zda budeš chodit na státní, nebo soukromou školu. V tom je rozdíl …

Další odpovědi
Ella

nejdriv se nauc pravopis, takhle to vypada ze si ve skole jeste ani nikdy nebyla…

baghira

Do státní školy určitě ne (pokud to není vojenská nebo policejní škola). Na UO nebo policejní akademii samozřejmě ano.

Soukromá škola si může stanovit vlastní pravidla, která buď budeš dodržovat, nebo si můžeš vybrat jinou školu.

anonym

Kromě pravopisu malá připomínka.
Otázka tu byla i s obsáhlou polemikou.
Za ty 2 týdny, co se tu snažíš exhibovat, si raději laskavě přečti Kodex a používej modrou lištu, tedy pokud ti to vůbec něco říká.

151kbar151

Já teda unyformi naznám. Já znám jen uniformy a ty nosit nemusíš na státní škole, na soukromých většinou ano, třeba na Open Gate.