Zasu

Musím žádat Společenství vlastníků bytových jednotek o povolení k instalaci předokenních rolet?

Jedná se o panelový dům, kde probíhá oprava fasády.

Nejlepší odpověď
anonym

Koukni se do stanov SVJ – ale velmi pravděpodobně tam bude požadavek na schválení takových úprav, které mění vzhled domu.
Doplňuji:
Česílko

  1. určitě jsem se nikdy a nikde „neoznačil za právníka“
  2. vrámci opravy fasády stavební úřad asi ´brblat´ nebude (no – asi jak kde)
  3. někdy použiju vyhledavač k upřesnění odpovědi, ale – nekopíruju z něj

___
Šlápl ti někdo (dokonce snad já) na kuří oko???
😉

Další odpovědi
anonym

Ne, ale mohl by být problém se stav. úřadem. Nesmí se narušovat celkový vzhled.
-
mowla, kdysi jsi se oznacil za pravnika, nemas pravdu. Navic kopirujes z vyhledavace a vydavas za vlastni odpovedi. Howg