Lestr

Musím vyplnit kolonku náboženství při sčítání lidu?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ne, otázka B10 je nepovinný údaj.
Každý má 4 možnosti: zarhnout jednu ze tří nabízených možností – 1) veřící-hlásící se k církvi …, 2) věřící – nehlásící se, 3) bez náboženské víry nebo 4) otázku vůbec nevyplnit. Pouze v případě varianty ad 1) je potřeba vyplnit název té církve, ke které se hlásí.

Další odpovědi
elkon

Čeho se bojíš, to se za to stydíš? Já jsem to normálně vyplnil. proč z toho dělat „vědu“. O nic nejde.

Arne1

Nemusí. Ale je to jen čárka do počtu – s tebou osobně to vůbec nesouvisi

Speed77

Vždyť je tam v poznámce napsáno, že je to dobrovolné vyplňovat to nemusíš.

Alesh

Ježíš, tak tak napiš, že jsi rytíř Jedi a hotovo. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.